TRT Ses Sanatçısı Seda Gökkadar Musiki Derneğinin Konuğu Oldu

0
331

musiki derneği1İskenderun Belediyesi Musiki Derneğinin (MKÜ) Mustafa Yazıcı Konservatuar salonunda düzenlediği konser yoğun bir katılımla gerçekleşti. Düzenlenen konseri Deniz Üs komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan ile İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar’da izledi.

TRT Sanatçısı Seda Gökkadar’ın konuk olduğu konserde İskenderun Belediyesi Musiki Derneği koro ve vokal ekibi de sahnedeki performansı ile göz doldurdu.

Gecenin açılış konuşmasını yapan İskenderun Belediyesi Musiki Derneği Başkanı Ahmet Öz dernek adına müjdeli bir haber vererek Arapça Müzik korosu ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceklerini belirterek; “Derneğimizin 1985 yılından bu yana bütün çalışmalarını aşağı yukarı izleyen bir kitleyi karşımda görüyorum. İskenderun Belediyesi Musiki Derneği olarak yıllardır süren şevk ve başarılarımızda siz dinleyicilerimizin, izleyicilerimizin desteğinin büyük payı olduğunu düşünüyoruz ve buna inanan bir ekip olarak karşınızdayız. Şunun da müjdesini vereyim. Arapça müzik korosu ile geliyoruz. Bu da Türkiye’de bir ilk olacaktır” dedi.

musiki derneği2

Başkan Ahmet Öz’ün ardından katılımcıların büyük bir keyifle takip ettiği konser koro ve vokal ekibinin performansıyla sürdü. Sona eren ilk bölüm repertuar icrasının ardından sahneye ikinci bölümde çıkan TRT Ses Sanatçısı Seda Gökkadar, muhteşem yorumlarıyla dinleyenlerin büyük beğenisini topladı. Akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam eden konser Şef Fatih Özeral ve repertuar ekibinin performansı ile geceye damgasını vurdu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here