Selimoğlu; “Belediyecilik, Vatandaşa Her Anlamda Hizmet Götürmektir”

1
103

fatma görgen selimoğlu1Dörtyol’a bağlı Yeşilköy Belediye Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Fatma Görgen Selimoğlu, faaliyetlerini sürdürüyor. Başkan Selimoğlu, engelli vatandaşlarla bir araya gelerek onları elektrikli sandalyelerine kavuşturdu.

Konu ile bir açıklama yapan Yeşilköy Belediye başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Fatma Görgen Selimoğlu; “Belediyecilik yol, kaldırım ve imar değişikliği yapmanın ötesinde, hayatın her alanında vatandaşlara hizmet götürmek, engelleri aşmakta araç olabilmektir. Bu düsturla her zaman olduğu gibi, bölgemizdeki engelli kardeşlerimizle bir araya geldik, ihtiyaç sahiplerine temin ettiğimiz elektrikli sandalyelerine kavuşturduk” dedi.

1 YORUM

  1. Yasalara göre her engelli vatandaşa devlet, elektrikli ya da elektriksiz sandalye temin etmekle görevlidir. Elbette engelli vatandaşın gelir durumu desteğin verilip verilmemesini belirler. Fatma Görgen hangi kaynaktan engellilerin tekerlekli sandalyelerini sağlamıştır! Rüşvet, adam öldürmeye azmettirme ve görevi kötüye kullanmaktan yargılanan Belde Belediye Başkanının aklanmadan Büyük Şehir Belediye Başkanlığına adaylığını koyması da bir gariptir…

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here