Şehit Gedik’in Ruhuna Mevlid-i Şerif Okutuldu

0
33

Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in şehadetinin ikinci sene-i devriyesi münasebetiyle ruhuna izafeten mevlid-i şerif programı düzenlendi.

Bayramın son günü İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in himayesinde, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katkılarıyla Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in Bekbele Mahallesinde ikamet eden ailesinin evinin önünde gerçekleştirilen Mevlid – i Şerif programının akabinde yemek ikramı yapıldı.

Kaymakam Yönden, aziz şehidimize Cenab-ı Allah’tan bir kez daha rahmet niyaz ederken, kederli ailesine ve tüm yakınlarına sabır ve başsağlığı diledi.

Bu vesileyle, Trabzon ili Maçka İlçesi kırsalında Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile beraber şehadet şerbetini içen Eren Bülbül’e de Cenabı Allah’tan rahmet dileyen Kaymakam Yönden, vatan ve millet için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha minnet ve şükran ile yad etti.

Programa Kaymakam Yönden ve Başkan Tosyalı’nın yanı sıra Kilis Valisi Recep Soytürk de katılım gösterdi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here