Limandan Kaçan Angus Şehir Merkezinde Yakalandı

0
343

İskenderun Limak Port’tan ithalatı ve tahliyesi devam eden Angus cinsi büyükbaş hayvan, gemiden indirilirken önce liman içerisinde görevlileri peşinden koşturdu ve ardından önce denize atladı ve sonrası ise şehir merkezine kadar süren bir kovalamacada herkesi peşinden koşturdu.

Angus cinsi dana, uzaktan atılan uyuşturucu iğne ile bayıltılarak durdurulabildi.

İskenderun Belediyesi veterinerliği, Limak Port görevlileri ve daha birçok kurumun görevlilerini peşinden yaklaşık 3 saat koşturduğu öğrenilen Angus, İskenderun Şehit Pamir Caddesi’nde tüfekle atılan uyuşturucu iğne ile durduruldu. Angus’un şehir merkezine doğru kaçışı sırasında hiç kimseye zarar vermemesi sevindiriciydi.

Aşırı sıcaktan bunalmış ve yoğun nefes alışından yorgun olduğu gözlenen Angus, uyuşturucu iğne sonrası yere yığılırken bir otomobile de zarar verdi.

Kovalamaca sırasında ayaklarında ve bedeninde kanamalar oluştuğu gözlenen Angus, uyuşturulmuş bir şekilde yerde bir süre bekledi.

Etrafında meraklı kalabalığı da toplayan Angus, polisin aldığı trafik güvenliği ve veteriner hekimler gözetiminde olay yerine gelen kepçeye bindirilerek İskenderun Limak Port’a götürüldü.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here