Lideri Dize Getirdiler

0
68

payas voleybol2Geçtiğimiz hafta sonu evinde grup lideri Gaziantep Şahinbey Belediyesi Voleybol takımını konuk eden Payas Belediyespor 1975, güçlü rakibini 3-1 yendi. Son sonunda düşüncelerini dile getiren Payas Belediye Başkanı Bekir Altan; “Umarım lig boyunca aynı disiplinle tüm maçlarına çıkarlar” dedi.

Voleybol Federasyonu As Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ümit Sokullu ve Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ında izlediği karşılaşmanın ilk setini taraftar desteği ile ev sahibi Payas Belediyespor 1975 kazandı. İkinci sette oyun disiplininden kopan Payas Belediyespor 1975, ikinci seti lider Şahinbey Belediye’ye verdi. Diğer setlerde disiplini elden bırakmayan temsilcimiz, son iki seti de alarak, rakibini 3-1 yendi ve ligde 5. sıraya yükseldi.

Maç sırasında Voleybol Federasyonu yöneticileri, Başkan Altan ve Payas Belediyespor 1975 Kulübü Başkanı Mehmet Ay maça gelemeyen engelli bir vatandaşa hediye edilmek üzere Payas Belediyespor 1975 Voleybol Takımının forması imzaladılar.

Maçı değerlendiren Belediye Başkanı Altan; “Takımımızı ve seyircimizi yürekten kutluyorum. Seyirci desteği müthişti. Ayrıca federasyon yöneticilerini Payas’ta ağırlamaktan çok mutluyum. Sporcularımıza ve yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Umarım bu disiplini elden bırakmazlar. Evimizde ligin en üstündeki takımı 3-1 mağlup etik. Bu da disiplinli çalışmayla başarılıyor. Galibiyette seyircisinden sporcusuna kadar emeğine geçen herkese bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here