Keskin; “Spor, Hayata Tutunmanın Bir Dalıdır”

0
27

İskenderun Gençlik Merkezinde Gençler Arası Tenis Turnuvası Heyecanı!

Gençlerin ve ailelerinin ikinci evi olan İskenderun Gençlik Merkezinde yaz kurslarından kort tenisi eğitimi alan gençler tenis turnuvası ile yaza güzel bir kapanış yaptılar. Yaz dönemi gibi kısa sürede gençlik merkezinde hızlandırılmış tenis eğitimi alan gençler, kendilerinin geliştirerek turnuvalara hazırladılar.

İskenderun Gençlik Merkezi’nde düzenlenen tenis turnuvasına 15-28 yaş arası kadın ve erkek gençler katılım sağladı. Kadınlar kategorisinde İrem Gül Erkan, erkekler kategorisinde ise Cem Arıca birincilik elde ederken, ayrıca Gençlik Merkezi ailesi olarak gençlerin velileri ile güzel bir seyirci kitlesi de oluştu. Gençlerin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle tatillerini değerlendirmesini sağlamak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için farklı branşlarda da yarışmalar ve turnuvalar devam ediyor.

Turnuvanın asıl amacının gençlerin performanslarını görmek, değerlendirmek ve il dışı müsabakalarında gençlerin yerini almalarını sağlamak olduğunu kaydeden İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin; “Spor, hayata tutunmanın bir dalıdır. İskenderun Gençlik Merkezi her yaz döneminde olduğu gibi bu yaz döneminde de gençlerimiz için en eğlenceli ve en eğitici kurslarımızın yanında turnuvalar ve yarışmalar ile devam ediyoruz. Hiçbir şeye sınır koymamalısınız. Ne kadar hayal ederseniz o kadar ileriye gidebilirsiniz” şeklinde konuştu. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here