“Kent Genelinde Güvenli Yollar İçin İş Başındayız”

0
19

Muhtarlardan Başkan Fatih Tosyalı’ya Teşekkür

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Esentepe, Muradiye, Akçay ve Güzelçay mahallelerini ziyaret ederek, mahalle muhtarları ile incelemelerde bulundu, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Mahalle sakinleri ve esnafları da ziyaret eden Başkan Fatih Tosyalı; “Güzel şehrimizin her bir noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Akçay Muhtarımız Mehmet Bebek, Güzelçay Mahalle Muhtarımız Mehmet Zebun ve Muradiye Muhtarımız Ömer Faruk Bilgili ile birlikte bölgede ihtiyaç olan noktalarda devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Bölgede yapılan, yapılmakta olan ve yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Hizmete Devam

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hizmet ederken ilçenin eksiklerini, sorunlarını yerinde görmenin önemli olduğunu dile getirerek; “Göreve geldiğimizden beri her fırsatta sık sık mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Gördüğümüz, şikâyetini aldığımız sorunların çözümü noktasında teknik ekibimizle birlikte gerekli incelemeyi yapıp sorunun giderilmesi için talimatları veriyoruz. Vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz. İlçemizi güzelleştirmek ve geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Başkan Tosyalı, alan gezileri sırasında vatandaşlarla da sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarlardan Teşekkür

Muradiye Muhtarı Ömer Faruk Bilgili, Akçay Muhtarı Mehmet Bebek ve Güzelçay mahallesi Mehmet Zebun ise mahallelerde İskenderun Belediyesi tarafından yapılan ve yapılmakta olan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Muhtarlar; “Sağolsun Belediye Başkanımız bizlerle sürekli iletişim halinde. Sorunlarımızı dinliyor. İmkânlar ölçüsünde çözüm buluyor. Ortak akıl ile sorunlara çözüm buluyor. Yollarımız daha güzel daha güvenli hale geliyor. Vatandaşlarımız hizmetlerden dolayı çok memnun” şeklinde görüş beyan ettiler. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here