Kaymakam Yönden; “Teröre Karşı Tek Ses ve Tek Yüreğiz”

0
29

Son günlerde artan terör olaylarına yönelik açıklamalarda bulunan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte yeniden inşa etmenin azim ve gayreti içerisindeyiz” dedi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin her zaman yanında ve destekçisi olduklarını vurgulayan Kaymakam Yönden; “Vatanımızın bütünlüğü, devletimizin bekası, 82 milyon kadirşinas vatandaşımızın huzur ve güvenliği için tehdit ve tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine ve terör unsurlarına karşı ödün vermeksizin mücadele eden şanlı ordumuzun ve kahraman Mehmetçiklerimizin her daim yanındayız ve onlara duacıyız.

Asırlar boyunca bir hayli nifak oyunlarını bozarak vatan ve millet bütünlüğü yolunda kararlı adımlarla yürüyen bu kutlu milletimiz, müreffeh bir seviyeye erişme çabasını “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur” düsturuyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sürdüreceği şüphesizdir.

Canlarını; toprakları, bayrakları, inançları, namus ve şerefleri için seve seve feda etmiş aziz şehitlerimizden ve şehitlerimizin şahadetine şahitlik eden kahraman gazilerimizden ilham alarak, güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte yeniden inşa etmenin azim ve gayreti içerisindeyiz.

Bu kutlu yolda; birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen her türlü iç ve dış tehditler ile hain girişimlere karşı, sarsılmaz bir iman ve azim ile devlet ve millet kenetlenmesi de sağlanarak mücadele edilecek ve tüm bu hain saldırıların üstesinden gelinerek Türkiye Cumhuriyeti; özgür, bağımsız, güçlü, müreffeh ve payidar olarak sonsuza kadar varlığını sürdürecektir” şeklinde açıklamalarda bulundu. (Haber: İlyas E.TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here