İskenderun Belediyesinden Yapılandırma Uyarısı!

0
10

İskenderun Belediyesi; 31 Ocak 2021 Pazar gününe dek uzatılan vergi, borç ve idari para vb. cezaların yapılandırma imkanından faydalanmaları için vergi mükellefi vatandaşlara çağrıda bulundu.

Bilindiği üzere yeni düzenlemeyle, daha önce 31 Aralık 2020 olarak açıklanan vergi, borç ve idari cezalarda yapılandırma süreci, Ocak ayı sonuna kadar uzatılmıştı. İskenderun Belediyesi da 31 Ocak 2021 Pazar gününe dek uzatılan vergi, borç ve ceza yapılandırmasından faydalanmaları için vatandaşlara çağrı yaptı.

Yapılandırma Fırsatını Kaçırmayın

İskenderun Belediyesi emlak, çevre ve temizlik, ilan-reklam vergisi vb. cezalarını ödemede, vergi mükellefi olan vatandaşlara; 18 aya varan taksitlendirme imkanı sunuyor. Vergi, borç veya her türlü idari para cezasını ödemek isteyen vatandaşlar, belediye hizmet binasına gelmeden; www.iskenderun.bel.tr adresinden online olarak da ödeme yapabiliyor. Açıklamada ayrıca şu ifadeler yer aldı:

“Belediyeye borcu bulunan vatandaşlarımızın, bu süre uzatımını değerlendirmesinde kendileri adına büyük fayda var. Büyük fırsatı kaçırmayın. Son Başvuru tarihi 31 Ocak 2021’dir. Ödemelerinizi https://webportal.iskenderun.bel.tr/webportal/index.php… adresimizden veya belediyemize ait veznelerimizden yapabilirsiniz.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here