İpi Gültepe Mahallesi Göğüsledi

0
17

“Yıldırım Alpay Mahalleler Arası Futbol Turnuvası”nda Şampiyon Belli Oldu…

İskenderun’da gerçekleştirilen “Yıldırım Alpay Mahalleler Arası Futbol Turnuvası”nda şampiyon belli oldu. Gültepe Mahallesi final maçında rakibi Tostçu Esen’i mağlup ederek şampiyonluğa uzanan taraf oldu.

Mahalle muhtarları tarafından düzenlenen ve 25 takımın mücadele ettiği turnuvada heyecan dolu maçlar oynandı. Birbirinden çekişmeli geçen maçların finalinde ise Gültepe ile Tostçu Esen karşı karşıya geldi.

Sahil spor kompleksinde oynanan final maçını Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Akyürekoğlu, Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Ethem Ayseki, turnuvaya ismi verilen Yıldırım Alpay, mahalle muhtarları ve futbol severler büyük keyifle izledi.

Final Mücadelesi, Maçın Hakemi Lütfü Batar’ın düdüğü ile başladı. Heyecan dolu maçın ilk dakikalarında gol olmadı ve çekişme giderek arttı. Ancak rakip kaleyi tüm gücüyle baskı altına alan Gültepe Mahallesinin oyuncuları gol yollarını açmakta geç te olsa başarılı olunca maçı farklı kazanarak hem kupanın hem de ödülün sahibi oldu.

Maç sonrasında seremoni öncesinde kısa bir konuşma yapan Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel; “Bu tür turnuvalara gerçekten hasret kalmışız. Turnuvaya katılan tüm takılmalara teşekkür ediyorum. Herkes gönüllerin şampiyonu, emeğe geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Akyürekoğlu turnuvada ikinci olan Tostçu Esen takımını oyuncularını madalyalarını taktı. Milletvekili Abdülkadir Özel ise rakibini 4-1’lik skorla yenen Gültepe Mahallesinin oyuncularına şampiyonluk kupasını teslim etti. Kupa töreni sonrasında ise şampiyon takımı saha içerisinde kutlama yaptı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here