İGC’den Melih Erginses’e Hayırlı Olsun Ziyareti

0
14

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Melih Erginses’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Filiz Özçörekçi’nin de hazır bulunarak katkı ve destek verdiği ziyarette, Hatay basınının büyükşehir belediyesi ile ilişkilerinin, sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulması ve bölge basınının gelişmeler hakkında hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi konularında görüş alış verişinde bulunuldu.

İGC Başkanı Diyap Atar, Daire Başkanı Melih Erginses’e yeni görevinde başarılar diledi ve ikili ilişkilerin güçlendirilmesi, sorunlara çözüm üretilmesi noktasında ortak aklın hakim kılınması temennisinde bulunarak, İGC’nin üye profili ve yayın kuruluşları konularında bilgi aktardı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Melih Erginses, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin kurum olarak ve nitelikli üye profiliyle Türkiye’nin gözde camialarından birisi olduğunu belirterek, sorunların çözümüne sunulacak her türlü katkıyı seve seve kabul edeceklerini söyledi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here