İGC Tebrikleri Kabul Etmeye Devam Ediyor

0
33

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’nde oluşturulan yeni yönetim, tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. İGC yönetimi, Antakya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ile Doğu Akdeniz Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DASİFED) ve Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkan ve yöneticilerini ağırladı.

Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Yönetim Kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ ziyareti yaptı. Dernek Başkanı Ahmet Abdullahoğlu İGC’nin yeni başkanı Rızkullah Terbiyeli’yi kutlayarak; “Başkanımızın ve diğer yönetici arkadaşlarımızın başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Bundan sonra daha güçlü bir iletişim sağlayalım” dedi.

İGC başkanı Rızkullah Terbiyeli de bu nazik ziyaret için teşekkür ederek, Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nin tüm üyelerine başarılar diledi. Ziyarette her iki derneğin yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

DASİFED ile ARİAD Ziyaretleri

Öte yandan, Doğu Akdeniz Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DASİFED) Başkanı Faruk Ekinci, Başkan Yardımcısı aynı zamanda Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır, yönetim kurulu üyeleri Kerem Özdemir ve Gökhan Tutar ile birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin yeni Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ekonomi ağırlıklı istişarelerin yapıldığı ziyaret sohbet havasında geçti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here