Gülşah Erdener Akın, Yeni Nesil Dijital Dünya’yı Mega FM’de Anlattı

0
48

Yeni nesil teknoloji ve dijital dünyasının genç temsilcilerinden, Age Provocateur şirketinin yöneticisi, Dijital Manager Gülşah Erdener Akın, Mega Radyo’da yayınlanan, ‘Semir Yazıcı ile Panorama’ söyleşi programının canlı yayın konuğu oldu. Gülşah Akın, ‘Yeni Nesil Digital Dünya’ konuları ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Usta radyocu Semir Yazıcı’nın sorularını cevaplayan Akın, özellikle korona virüs salgını ile birlikte özellikle büyümeyi hedefleyen kurumların dijital dünyada yer almaya yöneldiklerini vurguladı.

Firmaların nasıl normal bir hayatta bir ofis, bir mağaza açıp bunun maliyetlerini bütçelendiriyorsa, sanal dünya için de bütçesinde yer açmak durumunda olduğunu belirten Akın, “Kurumlara sosyal medya içerik yönetimi, CEO çalışmaları, medya planlama, dijital marketing çalışmaları, kurumsal kimlik oluşturma konusunda danışmanlık yaparak, markalar ile bağlantı kurarak destek veriyoruz” dedi. Akın, yeni dönem teknoloji ve dijital dünyası ile ilgili konularda bilgi ve fikirlerini Mega FM dinleyicileriyle paylaştı.

Firmaları dinleyip, firmaya özel çözümler ürettiklerini ifade eden Gülşah Erdener Akın, özellikle son zamanlarda yaşanan gelişmelere baktıklarında dijital dünyanın bundan sonra hayatımızın her alanında daha büyük yer alacağını gördüklerini söyledi. Akın, her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi, yeni akımları takip ettiklerini ve buna göre firmalara özel çözümlerle en doğru adımları atmalarına yardımcı olduklarını belirtti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Türkay Dereli’nin de çok büyük başarılara imza attığını ifade eden Age Provocateur firması yetkilisi Gülşah Erdener Akın; “Teknolojik çağda birçok üniversitenin önünde olan İSTE’nin teknoversite ve teknopark konularındaki başarısı İskenderunlu olarak bizleri gururlandırıyor” dedi.

İskenderun’da ticaret, spor ve sosyal ortamın yanı sıra medya camiası içinde de tanınan, sevilen eski milli boksör Nuri Erdener’in kızı olan başarılı genç iş kadını Gülşah Erdener Akın, Dünya genelinde Türk yazılımcılarının büyük firmalar ile yaptıkları uluslararası anlaşmaları duydukça mutlu olduğunu da sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here