Ders Zili Çaldı! 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Başladı…

0
14

Tüm yurt genelinde olduğu gibi kentimizde de ilk-orta ve lisede eğitim gören öğrenciler ders başı yaptı. Protokol üyelerinin katılımıyla Dr. Gani Bahadırlı İlk Okulunda 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı dolayısı ile açılış töreni düzenlendi. Açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu.

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı açılış törenine İlçe Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende konuşan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için yeni eğitim-öğretim döneminin ilk ders zili çaldı. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi.

İskenderun kaymakamı Murat Sefa Demiryürek de, yeni eğitim öğretim yılını n tüm eğitim camiasına hayırlar getirmesini temenni etti.

Minik öğrenciler tarafından gösterilerin sergilendiği açılış töreninde, yılın ilk ders zilini protokol üyeleri öğrencilerle birlikte çaldı. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here