Çalışkan Büyükşehir Adayı Oldu!

0
87

saadet partisi5“İki AKP’li ve iki CHP’liye Karşı Yarışacağız”

Saadet Partisi Hatay il binasında gerçekleşen büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısına partililer ve basın mensupları büyük ilgi gösterdi.

Adayların tek tek tanıtılmasından sonra adaylığını duyuran Dr. Necmettin Çalışkan seçim süreci ile ilgili genel bir değerlendirme yaparak; “İlimizde Hatay büyükşehir belediye başkan adayı olarak partimizin ve halkımızın teveccühü ile görevlendirildim. Saadet Partimiz hizmette çok farklı adil ve arkasında duracağımız dürüst adaylarla herkesin yüzünü güldüren Milli Görüş belediyeciliğini sunacaktır” dedi.

Bakanların peş peşe Hatay ziyaretlerine değinen Çalışkan; “Son günlerde Hatay’a bakanların ardı ardına gelmesi halka karşı mahcubiyetin ve acziyetin sonucudur. Yenilmişlik psikolojisiyle Hatay’a bir bakan büyükşehir adayı olmuştur. Her seçimde farklı adayla çıkıyorlar. Bu aday da bozuk çıkarsa ne yapacaklar? Bizim ne gizli kasetlerimiz ne de kimseyle hesaplaşmamız yoktur. Dürüst kadrolar ve halkın menfaatine projeler Saadet Partisindedir. Belediyecilik Milli Görüş kadrolarının işidir. Hayali projelerden ve içi boş söylemlerden uzağız. Milletin alın terine sahip çıkıp, hakkını hukukunu koruyacağız” diye konuştu.

Çalışkan rakip adayların durumuna ilişkin olarak da, “Biz şimdi iki Ak Partili ve iki CHP’liye karşı yarışacağız. Artık denenmemişlerin hizmet etme zamanıdır” dedi.

Saadet Partisi il binasında yapılan aday tanıtımında adaylar şu şekilde açıklandı; Büyükşehir Dr Necmettin Çalışkan, Antakya Fahri Serdar Özal, Altınözü Abdulhadi Bük, Arsuz Hasan Alış, Belen Halit Cömert, Defne Mustafa Eğe, Dörtyol Mustafa Avcı, Erzin Mustafa Ertaç, İskenderun Halil İbrahim Çelik, Kırıkhan Mehmet Çito, Kumlu Osman Dibolar, Payas Recep Baysal, Samandağ Selim Demirli ve Yayladağı Mehmet Aydoğan.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here