Belediye Meclisi Bugün Yeniden Toplanacak

0
148

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan aşağıdaki konuları görüşmek üzere 5393 Sayılı Kanunun 20. maddesi gereğince 10.12.2012 Pazartesi günü (bugün) saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanacak. Meclis bugünkü oturumunda şu gündem maddelerini görüşecek;

G Ü N D E M:

1-      Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin Belediye Meclisince görüşülmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi hakkındaki plan ve bütçe komisyonu raporu.

2-      Hal Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin Belediye Meclisince görüşülmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi hakkındaki plan ve bütçe komisyonu raporu.

3-      Belediyemiz 2012 Yılı bütçesinde toplam 6.150.000 TL’lik ödenek aktarmasının yapılması ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki plan ve bütçe komisyonu raporu.

4-      Modernevler Mahallesi, Sakarya Mahallesi ve Yunusemre Mahallelerinde yer altı kablo çalışmaları yapılması ile ilgili Belediyemiz ile yüklenici firma Genç Girişimciler Elektrik İnşaat Taah. Nak. Tic. ve San. Ltd. Şti. arasında düzenlenen protokolün tasdiki ve bu protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Fen İşleri Müdürlüğü teklifi hakkındaki plan ve bütçe komisyonu raporu.

5-      Sakarya Mahallesi, Yunusemre Mahallesi ve Modernevler Mahallelerinde yer altı kablo çalışmaları yapılması ile ilgili Belediyemiz ile yüklenici firma Or-Ke İnş. Elek. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında düzenlenen protokolün tasdiki ve bu protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Fen İşleri Müdürlüğü teklifi hakkındaki plan ve bütçe komisyonu raporu.

6-      Karahüseyinli Köyü Arsuz yolu güneyinde kalan kısmıyla ilgili 1/5000 ölçekli revizyon ve ilave nazım imar planının onayı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki imar komisyonu raporu.

7-      Karahüseyinli Köyü Arsuz yolu güneyinde kalan kısmıyla ilgili 1/1000 ölçekli revizyon ve ilave uygulama imar planının onayı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki imar komisyonu raporu.

8-      Mülkiyeti Belediyemize ait Şevre Mıntıkası 84 nolu parselin satışı ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki plan ve bütçe komisyonu raporu.

9-      Envitec Firmasına İskenderun Belediyesince tanınan kullanım hakları ile ilgili inceleme ve araştırma soruşturma komisyonu oluşturulması hakkındaki yazılı önerge.

10-   Aşkarbeyli Mıntıkası 6215 nolu parselde kaks sabit kalacak şekilde ticari H:Max 10 kat ve E=5 olarak plan tadilinin yapılmasıyla ilgili yazılı önerge hakkındaki imar komisyonu raporu.

11-   1. Mıntıka 699 nolu parselin ticari alan Emsal=8 ve H Max=35,5 metre olacak şekilde plan değişikliğinin yapılması ile ilgili yazılı önerge hakkındaki imar komisyonu raporu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here