Bebemiz Bebe Giyim ve Organizasyon Açıldı

2
1267

Üniversite mezunu iki kardeş, bebek mağazası açtı. Biri öğretmen biri tekniker iki kız kardeş olan Özlem Bahar Altıntaş ve Şükran Karakurt, açtıkları “Bebemiz Bebe Giyim ve Organizasyon” mağazasını İskenderunluların hizmetine sundu.

Geçtiğimiz günlerde Palmiye Hastanesi yanında hizmete giren Giyim ve Organizasyon işletmesinin açılış kurdelesini İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek kesti. Kurdele kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Civelek, İskenderun’un, İstanbul’dan daha hızlı bir şekilde yıldızı parlayan bir kent olduğunu vurguladı. İskenderunluların hizmetine böylesi güzel bir mağazayı sundukları için mağaza ortaklarına teşekkür eden Başkan Civelek, mağazanın hayırlı olmasını ve bol kazançlar diledi.

Başkan Civelek’e kendilerine verdiği destekten ötürü teşekkür eden Mağaza Ortaklarından Özlem Bahar Altıntaş; “Başkanım geldiğiniz için teşekkürler, bizleri onure ettiniz. Biz üniversite mezunu iki bayan, böyle bir sektörde İskenderunlulara hizmet vermek istedik. Sizlerin de desteği ile başarılı olacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Yusuf Civelek Özlem Bahar Altıntaş ve Şükran Karakurt ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

Mağazayı gezerek mağaza ortaklarından bilgiler alan Başkan Civelek, mağazanın da ilk müşterisi oldu. Belediye Başkanı Yusuf Civelek bir bebek çorabı alarak, yeni bebeği olan belediye personeline hediye etti. Başkan Civelek, verdiği parayı almak istemeyen mağaza sahibine de “Bu siftah parası almanız lazım, alın bunu saklayın” dedi.

Açılışa katıldığı için Başkan Civelek’e teşekkür eden Mağaza Ortaklarından Özlem Bahar Altıntaş, kendisine bir kravat hediye etti.

2 YORUMLAR

  1. Sayın başkanımızın genç girişimcilere vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim. İskenderun haberlerini yapmış oldukları profesyonel haber sitesi ile tüm dünyaya ulaştıran İskenderun gazetesine de teşekkürler.

  2. Bu kadar güzel bir işe emeği geçen herkese teşekkürler. İskenderun’a yakışan bir iş yeri açan Bahar-Şükran kardeşleri tüm içtenliğimle tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here