Başkan Tosyalı Arsuz ve Belen’de Bayramlaşma Programlarına Katıldı

0
18

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz ve Belen’de düzenlenen bayramlaşma programlarına katılarak vatandaşların bayramını kutladı.

Belen’de Kurban Bayramı dolayısı ile Şehitler Abidesi Çay Bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, muhtarlar, siyasi partilerin değerli temsilcileri ile birlikte katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosylı burada yapmış olduğu konuşmada; “Kıymetli Belenli hemşerilerimiz ile bir araya gelerek bayramlarını kutladık. Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar diliyorum” dedi.

Daha sonra Arsuz’da Kurban Bayramı dolayısı ile TCDD Kampı Çay Bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına katılan Başkan Fatih Tosyalı; “Kıymetli Arsuzlu hemşerilerimiz ile bir araya gelerek bayramlarını kutladık. Rabbim Birlik ve beraberliğimizi bozmasın” şeklinde konuştu.

Başkan Fatih Tosyalı, bayramlaşma törenleri ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bayramın tüm insanlığa kardeşlik getirmesini diliyorum. Nice bayramlara, hep birlikte, el ele, kol kola ve gönül gönüle kavuşmayı yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. Vatandaşlarımız birliğiyle ve kardeşliğiyle örnek olmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here