Başkan Fatih Tosyalı, Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

0
19

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde İskenderun Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceliyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Numune mahallesi, Gürsel Mahallesi ve İsmet İnönü mahallesinde devam eden çalışmaları mahalle muhtarları ile birlikte inceledi.

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Fatih Tosyalı; “Kentimizde farklı noktalarda devam eden asfalt çalışmalarını muhtarlarımız ile birlikte inceledik. Ana ve ara yollarda devam eden sıcak asfalt çalışmaları hakkında bilgiler aldık. İhtiyaç olan tüm noktalarda asfalt çalışmalarımız aralıksız devam edecek.

Asfalt çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Mahalle muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin görüş önerilerini alıyoruz. İskenderun’da yollar daha güzel, daha konforlu ve daha güzel hale geliyor. Bu sayede kent içi trafik ve ulaşım akıcı ve düzenli hal alıyor. Araç sürücülerimiz ve vatandaşlarımız yapılan asfalt çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here