Asfalt ve Kaldırım Çalışması Devam Ediyor

0
47

bld-asfalt2İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, asfalt kaplama, asfalt yama ve onarımı ile kaldırım düzenleme çalışması aralıksız devam ediyor.

Ekipler, Mustafa Kemal Mahallesi’nde asfalt yama ve asfalt kaplama, kanal boyunda asfalt kaplama, İsmet İnönü mahallesi Körfez blokları civarında asfalt yama ve onarım çalışması yaptı. Numune ve Mustafa Kemal Mahallesi’nde de kaldırım düzenleme çalışması sürüyor.

Okullarda Yağmursuyu Tahliye Hattı ve Atık Su Kanal Çalışması

İskenderun Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, okullarda yağmursuyu tahliye hattı ve atıksu kanal çalışması yaptı.

İskenderun Kız Teknik ve Meslek Lisesi bahçesinde, yağmur suyu birikintisini önlemek amacıyla yağmursuyu tahliye hattı çalışması yapıldı. Ekiplerce döşenen yağmursu tahliye hattı, İskenderun’un yağmursuyu tahliye hattına bağlandı.

İskenderun Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince, ayrıca İskenderun Deniz Nakliyecileri Derneği İlköğretim Okulu’nda atık su kanal çalışması yapıldı. Ekiplerce, atık su kanalı bulunmayan okulun yeni binasında, atık su kanal borusu döşendi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here