Almanya’dan Ölüme Geldi

3
1637

trafik kazasıAlmanya’dan gelen arkadaşlarını Hatay havaalanından alıp evine götüren gençlerin kullandığı otomobil bir tırın altına girdi. Kazada 3 genç hayatını kaybederken 2 genç ise komada yaşam savaşı veriyor.

Alınan bilgilere göre, kaza, İskenderun yolu üzeri Havaalanı kavşağında meydana geldi. Rap müzik sanatçısı 22 yaşındaki Mustafa Dede, üniversite öğrencisi 18 yaşındaki Merve Gülap ve 2 arkadaşı Almanya’dan tatil için Türkiye’ye gelen 18 yaşındaki arkadaşları İpek Yetkin’i karşılamak için otomobil ile havaalanına gitti. Burada uçaktan inen arkadaşlarını alan gençler şehir merkezine gitmek için yola çıktı. İçinde 5 gencin bulunduğu otomobil, İskenderun Yolu Üzeri Havaalanı kavşağında bir Tır’ın altına girdi. Kazada Rap müzik sanatçısı Mustafa Dede, üniversite öğrencisi Merve Gülap, Almanya’dan tatil için gelen İpek Yetkin hayatını kaybetti. Kazada diğer 2 genç ise ağır şekilde yaralandı. Hatay Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan 2 gencin komada olduğu kaydedildi.

Almanya’da bulunan İpek Yetkin’in babası Hasan Yetkin, acı haberin verilmesinin ardından Hatay’a geldi. Kılınan cenaze namazının ardından İpek Yetkin, Antakya Asri Mezarlığı’nda toprağa verilirken, yakınlarını ve sevenlerini gözyaşlarına boğdu. Baba Hasan Yekin ayakta durmakta güçlük çekerken, annesi ve ablası sinir krizleri geçirdi. Merve Gülap, memleketi Amasya’nın Merzifon ilçesinde rap müzik sanatçısı Mustafa Dede ise Reyhanlı ilçesinde toprağa verildi.

3 YORUMLAR

  1. Unutulmadın Kardeşim bunu bill. senle tanışmadık ama Hani Abim Yerine Koyuyorum Seni Sen Beni Tanımasan da Biz Seni Çok Seviyoruz abm. unutulmadın. Yıl 2014 Oldu İsterse 3000 Olsun Yinede Unutulmazsın . Allah Seni Bizden Daha Çok Sevmişki Yanına Aldı. Bende Bir gün Geleceğim Senin Olduğun Yere Belki O zaman senle Tanışırız abim. Biliyorum Bizi Cenneten izliyosun, şunu da Biliyorum Cennetin En Güzel Yerindesin. Yanii Anlatmak İstedğim Çok Şey Var Ama Buraya Sığmaz. Seni Unutan Ölsün Be abmm..

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here